Konya Numune Hastanesi, Doktor Mehmet Yücehan İletişim – Randevu

Doktor Mehmet Yücehan hangi hastanede, doktor Mehmet Yücehan için telefon numarası veya adres bilgisini nasıl bulurum sorularına cevap mı arıyorsunuz?  SGK tarafından sunulan doktor arama sistemi ve bu sistem hakkında bilgi veren doktor “Mehmet Yücehan iletişim bilgileri” başlıklı yazımız aracılığı ile sorularınıza cevap bulacaksınız.

Sitemiz üzerinden doktor arama sistemini kullanarak, doktor Mehmet Yücehan ile ilgili adres, telefon ve iletişim bilgileri sorgulaması yapmak ve sorgulama hakkında detaylı bilgi almak için lütfen linki izleyiniz. Anlatılanları dikkatlice uygulayınız.

SGK Sağlık Hizmet Sunucuları Uygulaması ile doktor arama ekranını kullanarak doktor ile ilgili sorgulama yapmak için lütfen linki tıklayınız. Sorgulama yapabilmeniz için istenen bilgileri sisteme doğru ve eksiksiz girmeniz gerekir.

Yazının yayın tarihi itibariyle Konya Numune Hastanesinde görev yapmakta olan Doktor Mehmet Yücehan için görev yaptığı güncel hastane bilgisi, branş alanı gibi detaylı bilgilere sorgulama sonucunda erişebilirsiniz.

Konya Numune Hastanesi
Adres: Beyhekim Mahallesi Turgut ÖZAL Cad. No:6 Selçuklu KONYA
Telefon: 0 332 221 55 00
Faks: 0 332 263 10 50
E Posta/Web Site: www.konyanumunedh.saglik.gov.tr

Doktor  Mehmet Yücehan Mhrs online muayene randevusu alma işlemleri için lütfen bağlantıyı takip ediniz. Randevu hizmeti için ilk girişte sisteme kayıt olmanız gerekmektedir. Sağlıklı günler dileriz.

2 thoughts to “Konya Numune Hastanesi, Doktor Mehmet Yücehan İletişim – Randevu”

  1. Dedesi ile oynarken benim kızın dirseği çıkmış. Bir kaç farklı merkezde tedavi oldu. Çatlak var denilerek yarım alçı yapıldı koluna. En son mehmet bey direğini yerine koydu. 5 dakika sonra çocuğun dirseği iyileşti. Teşekkür ederim

  2. tır şöförü olarak kaza yaptım. o kazanın içinden mucize eseri allaha şükür canlı çıkabildim. ancak ayak bileğim ve legen kemiğimde parçalı kırıklar vardı. Konya numune hastanesine acil ambulans götürmüş. Mehmet Yücehan hocam ayak bileğinden ameliyat olman lazım ama yine de sakat kalma riskin yüksek dedi. mecbur kalıp ameliyat oldum. çok şükür bir sakatlık da olmadı. Teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.