Ankara Numune E.A.Hastanesi Doktor Yıldız Kantarcı, İletişim ve Randevu

Doktor Yıldız Kantarcı hangi hastanede, doktor Yıldız Kantarcı için telefon numarası veya adres bilgisini nasıl bulurum sorularına cevap mı arıyorsunuz?  SGK tarafından sunulan doktor arama sistemi ve bu sistem hakkında bilgi veren doktor “Yıldız Kantarcı iletişim bilgileri” başlıklı yazımız aracılığı ile sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden doktor arama sistemini kullanarak, doktor Yıldız Kantarcı ile ilgili adrestelefon ve iletişim bilgileri sorgulaması yapmak ve sorgulama hakkında detaylı bilgi almak için lütfen linki tıklayınız.

SGK Sağlık Hizmet Sunucuları Uygulaması ile doktor arama ekranını kullanarak sorgulama yapmak için lütfen linki tıklayınız.

Yazının yayın tarihi itibariyle Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapmakta olan Doktor Yıldız Kantarcı için görev yaptığı hastane, branş alanı gibi bilgilere sorgulama sonucunda erişebilirsiniz. 

Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adres: Anafartalar Mah.Talatpaşa Bulvarı No:5 Altındağ/Ankara
Telefon: 0 312 508 40 00
Faks: 0 312 311 43 40

Doktorunuza Mhrs üzerinden online randevu almak için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

One thought to “Ankara Numune E.A.Hastanesi Doktor Yıldız Kantarcı, İletişim ve Randevu”

  1. Bu gün ilk kez Ankara Şehir Hastanesine kızımı Dr Yıldız Kantarcı Hayran Hanıma randevu alıp muayene için gittik.Doktor hanımın gerek muayenesi gerekse bizimle olan iletişimi takdire şayandır.Sorularımıza bize vakit ayırıp cevap vermesi ve güler yüzlülüğü bizi kendisine hayran bıraktı.Bir insana soyadı bu kadar mı yakışır.Kendisine meslek hayatında başarılar diliyorum. böyle doktorlarımızın artması dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.